Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

KULTURNÍ TIPY: Čeká nás divadelní týden v čele s Kaiserem a Lábusem

pondělí, 19. června 2017, 22:09

Tento týden si na své přijdou zejména milovníci divadelních představení. Nějaké se totiž hraje v podstatě každý den. Ať už v Horáckém divadle, nebo třeba pod širým nebem. Se svým netradičním představením Žena za pultem 2 navíc do Jihlavy přijede populární duo Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. A pokud divadlo pro vás není to pravé, zajděte si zatancovat do SOULu.

Úterý 20. června

Jihlava

Petr Kolečko: ŽENA ZA PULTEM 2 - Dům kultury - 19:00

Divadla Kalich. Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii. Hrají Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. 

Eduardo Rovner: Vrátila se jednou v noci - Horácké divadlo - 19:00

Duchařská komedie. Když se starý mládenec Manuel rozhodne oženit, očekává ho neuvěřitelné překvapení. Po deseti letech „odpočinku v pokoji“ vstane jeho matka Fanny z hrobu, aby na situaci dohlédla a nevěstu si osobně proklepla.

Středa 21. června 

Jihlava

Roy Kift: Kabaret z lágru - Horácké divadlo - 19:00

Hra se zpěvy. Příběh terezínského kabaretu v dramatickém zpracování současného britského autora. Tato hra se zpěvy vychází ze skutečného kabaretu, který během 2. světové války.

P. Šimák, K. Jonášová a spol.: 3 100°C mé krve - Malá scéna Horáckého divadla - 19:30

Dokumentární drama. Autentické výpovědi evropských matek, jejichž děti odešly a většinou zemřely na straně tzv. Islámského státu, jsou velkým otazníkem nad stavem naší společnosti. Sestaveno z autentických materiálů.

Čtvrtek 22. června

Třebíč

Concentus Moraviae - Bazilika sv. Prokopa - 19:30

Akce v rámci XXII. Mezinárodního hudebního festivalu třinácti měst. Ensemble Organum, Marcel Pérés / umělecký vedoucí. Podtitul Skrytá tvář renesance.

Jihlava

August Strindberg: Hra snů - Horácké divadlo - 19:00

Fantaskní hra. Agnes, dcera boha Slunce, sestoupí na Zem, aby zjistila, jaký je pozemský život. Objevuje, že lidský úděl není lehký a že lidé neustále touží po něčem, co nemohou mít.

Pátek 23. června

Jihlava

Electro house madness: MIchael Burian - SOUL Music Club - 21:00

Večer plný elektronické taneční hudby s Michaelem Burianem.

Třešť

Made in Třešť - zahrada Schumpeterova domu - 19:30

Koncert třešťských hudebních skupin. Hrají kapely Funky Ship, Do Srdce, Rock Tigers.

Sobota 24. června

Jihlava 

August Strindberg: Hra snů - Horácké divadlo - 19:00

Fantaskní hra. Agnes, dcera boha Slunce, sestoupí na Zem, aby zjistila, jaký je pozemský život. Objevuje, že lidský úděl není lehký a že lidé neustále touží po něčem, co nemohou mít.

Bystřice nad Pernštejnem

Bystřické léto: Divadlo na náměstí - Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka - amfiteatr na náměstí - 20:00

Divadelní komedie z prostředí zubařské ordinace.

Neděle 25. června 

Dolní Vilémovice

Vzpomínkové setkání u příležitosti 75. výročí úmrtí Jana Kubiše - 14:00

Více ZDE.

Pondělí 26. června

Jihlava

Setkání s melodií - Hotel Gustav Mahler - 18:00

Melodie posluchačům nabídne nahlédnutí do světa spirituálů a hostem koncertu bude dětský rytmický soubor HAKUNA MATATA z Jindřichova Hradce.

Napsal Jakub Augusta | Foto dumkultury.sered.cz

Kam dál?

Horácké divadlo prochází rekonstrukcí. Vylepší se zázemí a vznikne nová divadelní kavárnaHorácké divadlo prochází rekonstrukcí. Vylepší se zázemí a vznikne nová divadelní kavárna

Horácké divadlo prochází rekonstrukcí. Vylepší se zázemí a vznikne nová divadelní kavárna

pondělí, 19. června 2017, 14:06Začátkem června odstartovala připravovaná rekonstrukce pravé vnitřní části moderní budovy Horáckého...

Na hradě v Ledči se otevřelo Muzeum Jaroslava Foglara. Připomíná, že jezdil na Sázavu na táborNa hradě v Ledči se otevřelo Muzeum Jaroslava Foglara. Připomíná, že jezdil na Sázavu na tábor

Na hradě v Ledči se otevřelo Muzeum Jaroslava Foglara. Připomíná, že jezdil na Sázavu na tábor

neděle, 18. června 2017, 18:13V nově opravených prostorách hradu v Ledči nad Sázavou se v sobotu 17. června otevřelo Muzeum...

Klíč k památkám lidé získají už i na Hradě Kámen. Jeho každá šestá návštěva je zdarmaKlíč k památkám lidé získají už i na Hradě Kámen. Jeho každá šestá návštěva je zdarma

Klíč k památkám lidé získají už i na Hradě Kámen. Jeho každá šestá návštěva je zdarma

sobota, 17. června 2017, 12:02Od konce minulého týdne je Hrad Kámen připojen do projektu Klíč k památkám. „Kraj Vysočina, jako...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení