Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

KULTURNÍ TIPY: Do Jihlavy zavítají Monkey Business, do Třebíče zase Anna K

pondělí, 27. března 2017, 20:23

Čeká nás týden plný divadelních představení pro děti i dospělé. Na nějakou hru můžete zajít v skoro každý den. Pokud byste však jen nechtěli sedět v divadle, můžete vyrazit na sobotní koncert kapely Monkey Business do jihlavského SOULu. Koncertovat bude i Anna K., už ve čtvrtek ji můžete slyšet v Třebíči.

Úterý 28. března

Jihlava

V. Zajíc: Kocour v botách – Horácké divadlo – 10:00

Rodinná pohádka. O tom, jak nemá cenu fňukat – protože z každé šlamastyky je vždycky nějaká cesta ven. Komediantská pohádka pro celou rodinu, vhodná od 5 let.

Středa 29. března

Jihlava

Jak se píší detektivky – Městská knihovna – 17:00

Beseda se spisovatelem Stanislavem Češkou.

Eduardo Rovner: Vrátila se jednou v noci – Horácké divadlo – 19:00

Duchařská komedie. Brilantně napsaná černá komedie Když se starý mládenec Manuel rozhodne oženit, očekává ho neuvěřitelné překvapení. Po deseti letech „odpočinku v pokoji“ vstane jeho matka Fanny z hrobu, aby na situaci dohlédla a nevěstu si osobně proklepla.

Autopohádky – Horácké divadlo – 9:00 a 10:30

Pohádka. Divadelní verze pohádek pro předškoláky i školáky hraje „naživo“ písničky od Chinaski a vypráví příběhy o tom, Jak si pan Chrysler koupil šoféra, O Plivníkovi, O princezně, která se nesmála nebo pohádku Účetní a víla.

Havlíčkův Brod
Úsměvy Zdeňka Trošky – KD Ostrov – 19:00
 

Zábavný pořad se Zdeňkem Troškou a písničkami Simony Klímové.

Čtvrtek 30. března

Jihlava

P. Šimák, K. Jonášová a spol.: 3 100°C mé krve – Horácké divadlo – 19:30

Dokumentární drama. Autentické výpovědi evropských matek, jejichž děti odešly a většinou zemřely na straně tzv. Islámského státu, jsou velkým otazníkem nad stavem naší společnosti. Sestaveno z autentických materiálů.

Roy Kift: Kabaret z lágru – Horácké divadlo (Malá scéna) – 19:00

Hra se zpěvy. Příběh terezínského kabaretu v dramatickém zpracování současného britského autora. Tato hra se zpěvy vychází ze skutečného kabaretu, který během 2. světové války fungoval v Terezíně.

Třebíč

Anna K. – Divadlo pasáž – 19:00

Anna K. se po StarDance vrací na pódia. Společně se svou šestičlennou kapelou vyrazí na jaře na turné k podpoře nového alba, které vyjde v únoru. Tentokrát si Anna K. pro koncerty vybrala divadelní sály, které zná dobře z úspěšného akustického turné a nabídne v nich nový program doplněný o největší hity.  Překvapením bude i vizuální složka koncertu.

Pátek 31. března

Jihlava

4TET: 4. verze koncertu – Dům kultury – 19:00

Tenor David Uličník, baritone 1 Jiří Korn, baritone 2 Jiří Škorpík, bass Dušan Kollár.

Eduardo Rovner: Vrátila se jednou v noci – Horácké divadlo – 19:00

Duchařská komedie. Brilantně napsaná černá komedie Když se starý mládenec Manuel rozhodne oženit, očekává ho neuvěřitelné překvapení. Po deseti letech „odpočinku v pokoji“ vstane jeho matka Fanny z hrobu, aby na situaci dohlédla a nevěstu si osobně proklepla.

Sobota 1. dubna

Jihlava

Kdo by se apríla bál? - Dětské karnevalové divadlo JEŽEK – 10:00

Veselé „aprílové“ představení.

Monkey Business – SOUL Music Club – 20:00

Monkey Business na novém klubovém tour 2017. Nový rok, nová zpěvačka, nová laserová show, nové zářivé kostýmy, nové aranže, nové myšlenky! Trápí Vás uprchlíci, manžel(ka) nebo snad berní úřad? Přijďte na koncert a dostane se Vám rozhřešení!

Neděle 2. dubna

Polná

Cestování v kině: Z kanclu kolem světa – kino – 18:00

Promítání fotografií a vyprávění cestovatele Karla Štěpánka. 2 roky - 25 zemí.

Pondělí 3. dubna

Jihlava

THULETUVALU – Městská knihovna – 18:00

Promítání filmu v rámci projektu „Promítej i ty!“

Napsal Jakub Augusta | Foto monkeybusiness.cz

Kam dál?

VIDEO: Oscar pro Kolju! Od památného okamžiku uteklo dvacet letVIDEO: Oscar pro Kolju! Od památného okamžiku uteklo dvacet let

VIDEO: Oscar pro Kolju! Od památného okamžiku uteklo dvacet let

pátek, 24. března 2017, 17:37Byl to velký okamžik pro českou kinematografii... Přesně před 20 lety získali otec a syn Svěrákovi...

Na apríla za zvýhodněné vstupné otevře své brány hrad Kámen. Připravena je řada novinekNa apríla za zvýhodněné vstupné otevře své brány hrad Kámen. Připravena je řada novinek

Na apríla za zvýhodněné vstupné otevře své brány hrad Kámen. Připravena je řada novinek

pátek, 24. března 2017, 11:15O prvním dubnovém víkendu vstoupí Hrad Kámen do své 44. sezony. „Návštěvníci se mohou těšit hned na...

V jihlavském muzeu si lidé vyzkouší historická řemesla. Výstava je hlavně pro větší dětiV jihlavském muzeu si lidé vyzkouší historická řemesla. Výstava je hlavně pro větší děti

V jihlavském muzeu si lidé vyzkouší historická řemesla. Výstava je hlavně pro větší děti

čtvrtek, 23. března 2017, 21:06Práci na středověkém šlapacím soustruhu nebo mletí obilí v keltském mlýnu si budou moci vyzkoušet...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení