Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

KULTURNÍ TIPY: Skupina Mňága a žďorp, Harlej nebo Jarek Nohavica. A jako vždy divadla

pondělí, 13. března 2017, 20:10

Na tento týden se mohou těšit zejména milovníci dobré hudby. V Jihlavě totiž vystoupí skupina Mňága a žďorp, v Havlíčkově Brodě populární písničkář Jarek Nohavica a trojici koncertů uzavírá kapela Harlej, která zahraje také v Brodě. Pokud by vám nic z toho nebylo po chuti, do Horáckého divadla můžete vyrazit na nové i osvědčené kusy.

Úterý 14. března

Třebíč

Omán – trochu jiná Arábie – Muzeum Vysočiny – 17:30

Jarní cyklus přednášek, tentokrát s doc. RNDr. Vítem Grulichem, CSc.

Středa 15. března

Jihlava

Ivan Kraus: POKER BEZ ESA - Divadlo Na Kopečku – 19:00

Repríza hořkosladké komedie. Pořádá a hraje DS NaKop Tyjátr Jihlava v režii Petra Soumara.

Tak trochu sváteční shakespearovská pošta – Městská knihovna – 17:00

V pořadu hovoří a recituje prof. Martin Hilský a zhudebněné Sonety zpívá a hraje autor hudby Daniel Dobiáš.

Adéla ještě nevečeřela – Horácké divadlo – 19:00

Muzikál. Stejně jako ve slavném filmu se i na jevišti setkáme s detektivem Nickem Carterem, Komisařem Ledvinou, Rupertem von Kratzmar a Květuškou. Nicméně v našem muzikálu bude možná všechno trochu jinak.

Čtvrtek 16. března

Havlíčkův Brod

Jarek Nohavica – Kulturní dům Ostrov – 19:30

Koncert známého písničkáře, jako host vystoupí Robert Kuśmierski (PL).

Jihlava

Roy Kift: Kabaret z lágru – Horácké divadlo – 19:00

Hra se zpěvy. Příběh terezínského kabaretu v dramatickém zpracování současného britského autora. Tato hra se zpěvy vychází ze skutečného kabaretu, který během 2. světové války fungoval v Terezíně.

Pátek 17. března

Jihlava
MŇÁGA A ŽĎORP – Soul music club – 20:00
 
Mňága a Žďorp letos slaví 30 let na scéně. V lednu se zavřela do studia Sono a natočila v produkci Milana Cimfeho své 13. album Třínohý pes. To představí na velkém jarním turné.

Jiří Havelka, Marek Zákostelecký: Poslední trik Georgese Meliése – Horácké divadlo – 19:00

Jak se stát nesmrtelným? Existuje na to trik! Divadelní představení, které je poctou světu kouzel, filmu a imaginace.

Třebíč
Never Silent Night vol. II – Hudební klub B – 20:00
 
Akce přátel muziky, pořádaná tradičně na Béčku v Třebíči. Za doprovodu téměř něžných tónu HCčka a dalších podobných žánrů.

Sobota 18. března

Havlíčkův Brod

Harlej – Kulturní dům Ostrov – 20:00

Koncert kapely Harlej v rámci Hodný holky zlý kluky chtěj Tour.

Jihlava

Lvcas Dope / 9EVET TOUR – Soul music club – 21:00

YZO Rider Lvcas Dope, člen Milion+ Entertainment, Kanabis, pan 9EVET. Říkej mu jak chceš. Všechny reprezentuje ta stejná osoba. Tenhle člověk ve všech svých podobách bude v sobotu 18/3 v jihlavském Soul koncertovat show k albu 9EVET!

Eduardo Rovner: Vrátila se jednou v noci – Horácké divadlo – 19:00

Duchařská komedie. Brilantně napsaná černá komedie Když se starý mládenec Manuel rozhodne oženit, očekává ho neuvěřitelné překvapení. Po deseti letech „odpočinku v pokoji“ vstane jeho matka Fanny z hrobu, aby na situaci dohlédla a nevěstu si osobně proklepla.

Festival vína - Dům kultury

Festival vína je jedinečnou vinařskou přehlídku v srdci Vysočiny, kde Vás kromě ochutnávek vína z Čech a Moravy čeká i zajímavý kulturní program.  Vinaři Vám pochopitelně umožní i zakoupení těch vín, která Vás osloví a zaujmou Vaše chuťové pohárky.

Neděle 19. března

Jihlava

Gérard Bitton, Michel Munt: SMÍM PROSIT? – Dům kultury – 19:00

Činoherní studio Bouře. Svižná komedie, která nabízí vtipné dialogy a krásné herecké příležitosti. Hrají: Jan Révai, Igor Bareš, Kateřina Janečková.

Třebíč

Screamers – Divadlo Pasáž – 19:00

Populární travesti skupina Screamers má v Třebíči už své stálé publikum, které každý půl rok oblažuje zbrusu novým programem. Pětičlenná mužská sestava imituje nejen naše a zahraniční hvězdy, ale i celé televizní pořady a ten svůj tentokrát nazvala „20 let s vámi“.

Pondělí 20. března

Jihlava

Eduardo Rovner: Vrátila se jednou v noci – Horácké divadlo – 19:00

Duchařská komedie.Brilantně napsaná černá komedie Když se starý mládenec Manuel rozhodne oženit, očekává ho neuvěřitelné překvapení. Po deseti letech „odpočinku v pokoji“ vstane jeho matka Fanny z hrobu, aby na situaci dohlédla a nevěstu si osobně proklepla.

Napsal Jakub Augusta | Foto virtuoz.cz

Kam dál?

Horácké divadlo chystá sedmou premiéru. Komedii Vrátila se jednou v noci uvede v sobotuHorácké divadlo chystá sedmou premiéru. Komedii Vrátila se jednou v noci uvede v sobotu

Horácké divadlo chystá sedmou premiéru. Komedii Vrátila se jednou v noci uvede v sobotu

pondělí, 13. března 2017, 11:03Komedie současného argentinského autora Eduarda Rovnera Vrátila se jednou v noci bude sedmou...

Jihlavské Horácké divadlo zahájí novou sezonu Zapomenutým světlem Jakuba DemlaJihlavské Horácké divadlo zahájí novou sezonu Zapomenutým světlem Jakuba Demla

Jihlavské Horácké divadlo zahájí novou sezonu Zapomenutým světlem Jakuba Demla

čtvrtek, 9. března 2017, 12:31Novou 78. sezonu zahájí Horácké divadlo v Jihlavě 9. září dramatizací díla Jakuba Demla Zapomenuté...

Na Třešťském divadelním jaru bude soutěžit jihlavské Divadlo ATD, a to s komedií SeanceNa Třešťském divadelním jaru bude soutěžit jihlavské Divadlo ATD, a to s komedií Seance

Na Třešťském divadelním jaru bude soutěžit jihlavské Divadlo ATD, a to s komedií Seance

úterý, 7. března 2017, 17:25Ve středu 8. března bude v Třešti na Jihlavsku zahájeno tradiční Třešťské divadelní jaro, a to již...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení