Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihlavská Drbna

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Dýňobraní v Zámecké stáji v Plandrech u Jihlavy

sobota, 15. října 2016, 10:25

Zámecká stáj v Plandrech u Jihlavy si na tuto neděli nachystala další podzimní akci - tentokrát Dýňobraní. Program ale nebude jen o dýních. Pro děti i pro dospělé je připravena řada dalších zajímavých aktivit.

Návštěvníci si třeba nakoupí na malém jarmarku - v nabídce budou kozí a ovčí sýry, palačinky, trdelníky, dřevěné hračky, šperky a mnoho dalšího. Na místě budou i manželé Kuncovi se svými šesti dravci, které si lidé mohou pohladit a chovatelům klást své dotazy. Ve 13 hodin bude na programu ukázka výcviku psů, o hodinu později malé i velké pobaví divadlo Malvína. Chybět nebude ani oblíbené  malování na obličej.

Co se dýní týče, tak i zde bude z čeho vybírat. Lidé ochutnají nejrůznější dýňové pokrmy, ti nejmenší určitě ocení labyrint z dýní a slámy. Návštěvníci dostanou možnost si vyřezat vlastní dýni nebo si zakoupit podzimní dekoraci.

Dýňobraní v Pladrech se odehraje tuto neděli 16. října od 10 do 16 hodin. Dospělé vyjde vstupenka na 50 korun, děti zaplatí 30 korun. Ten, kdo přijde v masce, bude mít vstup zdarma.

Chcete se na Dýňobraní podívat zcela zdarma? Pak se zúčastněte naší soutěže a správně odpovězte na soutěžní otázku. Tři nejrychlejší soutěžící, kteří správně odpoví, vyhrávají po dvou vstupenkách.

Soutěž Dýňobraní Plandry

O čem píše Drbna.cz

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radníZastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

Dnes, 12:28V čele Prahy 5 skončila dosavadní rada v čele se starostou Danielem Mazurem (Piráti). Zastupitelé...

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních třídPRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

Dnes, 11:39Česká společnost je rozdělena do šesti společenských tříd, které se liší složením svých zdrojů a...

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem rosteO ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

Dnes, 10:08Celkem deset inovativních projektů soupeří v ekologické soutěži E.ON Energy Globe, která letos...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o