Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihlavská Drbna

Festival Garage of rock bude opět pomáhat. Letos lidé podpoří muzikanta Tomáše Kantora

středa, 12. října 2016, 12:53

Osm rockových kapel podpoří letošní 10. ročník podzimního hudebního festivalu Garage of rock. Konat se bude tuto sobotu v jihlavském Dělnickém domě. Festival není jen o hudbě, Garage of rock má i charitativní rozměr. Letos pomůže muzikantovi Tomáši Kantorovi.

Ten v Mnichově prodělal náročnou operaci mozku, při níž mu byl odstraněn nádor. Poté prodělal ještě mozkovou příhodu, která mu zasáhla pravou polovinu těla. V současné době je jeho stav stabilizovaný. Učí se znovu chodit, mluvit a ovládat pravou ruku.

Tomáš Kantor dříve hrál v kapelách Basters a Lady Kate. V roce 2006 to byl právě on, který stál u zrodu festivalu Garage of rock.

Návštěvníci se mohou těšit na rock v podání kapel Vigo, Filtr, Doga, Abi Gail, Lady Kate, Autobus, Ocelot a Dark Spark.

Festival Garage of rock se bude konat tuto sobotu 15. října od 17 hodin v jihlavském Dělnickém domě. Zahájí ho kapela Vigo, program ukončí Dark Spark. Vstupné je 250 korun.

Sbírka na Tomáše Kantora

Léčba muzikanta Tomáše Kantora je náročná, organizátoři festivalu proto uspořádali veřejnou sbírku, do níž se může zapojit každý.

Číslo účtu: 151722975 /0600
Variabilní symbol: Tomas

O čem píše Drbna.cz

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v LánechPrezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Dnes, 09:56Prezident Miloš Zeman přijme kandidáta ČSSD na ministra kultury Lubomíra Zaorálka na zámku v Lánech...

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava ZikmundaPrimátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Dnes, 09:18Plzeňský primátor Martin Baxa navštívil v pondělí 19. srpna 2019 legendárního cestovatele Miroslava...

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodcůNa třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

středa, 21. srpna 2019, 15:13Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o