Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihlavská Drbna

Čeřínek opět ožije festivalem. Tento rok zahraje Divokej Bill, Arakain nebo třeba Wohnout

středa, 20. července 2016, 19:23

Již tento pátek zažije Vysočina další z významných hudebních festivalů. Po Vysočina Festu přichází jednodenní mnohožánrový festival ČeřínekFest. Tento rok se bude konat již podeváté a opět má návštěvníkům co nabídnout.

Hlavním organizátorem festivalu je Jurda z kapely Divokej Bill, pořádá ho přímo na své zahradě u chalupy. Festival má název stejný jako je jeho místo konání - tím je jeden z nejvyšších bodů Českomoravské vrchoviny, vrch Čeřínek, vzdálený 12 kilometrů od Jihlavy.

ČeřínekFest je rodinný festival, na své si přijdou děti i dospělí. Návštěvníkům se představí celkem 14 kapel na dvou pódiích. Lidé se mohou těšit na Divokýho Billa, kapely Wohnout, Arakain, Horkýže Slíže, Lety mimo, Blue Effect nebo třeba na Kašpárka v rohlíku.

V pátek to ale na Čeřínku nebude jen o hudbě. V samostatném stanu si organizátoři připravili hned několik divadel, a to jak loutkových, tak hraných, pro děti i pro dospělé.

Zcela nově bude pro návštěvníky akce připraveno oddechové zákoutí festivalu, které bude nabízet různá dovednostní zákoutí, dětské dílny -  třeba truhlářskou, barvení sádrových odlitků, bagr, sítotisk, sprejovací stěnu, aquazorbing, bazén, malování na obličej a mnoho dalšího.

Lidem bude zdarma k dispozici stanové městečko na přespání, stejně tak jako parkoviště, které bude 100 metrů od areálu.  

Z Jihlavy bude zajištěna kyvadlová autobusová doprava. Z parkoviště před Billou budou autobusy odjíždět v těchto časech: 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30. Zpět pak pojedou autobusy ve 2:00 a ve 3:00 a dále dle potřeby. Jízdenka vyjde zájemce na 30 korun.  

Až do včerejšího dne bylo možné zakoupit si vstupenky v předprodeji, ode dneška je festival již beznadějně vyprodaný. Dospělí návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenky v předprodeji, s sebou mohou vzít své děti, ty mají do 12 let vstupné zdarma.

Areál na Čeřínku se lidem otevře v pátek ve 12:30.

Napsal Lenka Dvořáková | Foto www.cerinekfest.cz

O čem píše Drbna.cz

Poplatek z ubytování dopadne od ledna i na služby typu AirbnbPoplatek z ubytování dopadne od ledna i na služby typu Airbnb

Poplatek z ubytování dopadne od ledna i na služby typu Airbnb

Dnes, 16:32Poplatek z ubytovacích kapacit se bude vztahovat od příštího roku i na ubytovatele v soukromí,...

Zeman: Nemocnice ve čtvrtek zveřejní moji zdravotní dokumentaciZeman: Nemocnice ve čtvrtek zveřejní moji zdravotní dokumentaci

Zeman: Nemocnice ve čtvrtek zveřejní moji zdravotní dokumentaci

Dnes, 12:03Ředitel Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Miroslav Zavoral ve čtvrtek zveřejní kompletní zdravotní...

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o