Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Za požár v bytě může cigareta

středa, 15. dubna 2015, 11:40

V úterý krátce po osmé hodině ranní vyjeli havlíčkobrodští hasiči k požáru v bytovce v Mírovce na Havlíčkobrodsku. Pomáhali jim jejich dobrovolní kolegové z Přibyslavi, Mírovky a jednotka podnikových hasičů z Čepra a.s. Šlapanov.

Jak uvedla tisková mluvčí Petra Musilová, do bytu museli hasiči násilně vniknout a kvůli silnému zakouření zasahovat v dýchací technice. Známky plamenného hoření v bytě hasiči nenalezli. Za pomoci přirozené a přetlakové ventilace byt odvětrali.

Nejprve se zasahujícím hasičům jevila jako nejpravděpodobnější příčina vzniku požáru technická závada na některém z kuchyňských spotřebičů. Následné vyšetřování však odhalilo, že požár vznikl díky nedbalosti, kdy majitelé bytu do odpadkového koše v kuchyni vysypali popelník s nedostatečně uhašenými nedopalky.

Při události nebyl nikdo zraněn. Škoda se vyšplhala na 100 tisíc korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za dva miliony korun.

Napsal Marcela Průchová

Štítky požár, cigareta, nedopalek, škoda

Kam dál?

Řidič po nárazu do stromu zemřelŘidič po nárazu do stromu zemřel

Řidič po nárazu do stromu zemřel

úterý, 14. dubna 2015, 07:02Tragická dopravní nehoda se stala včera těsně před půl pátou ráno na silnici II/399 mezi obcemi...

Vrah z Jihlavy je za mřížemiVrah z Jihlavy je za mřížemi

Vrah z Jihlavy je za mřížemi

úterý, 7. dubna 2015, 11:04Přesně tři týdny trvalo policistům na Vysočině k dopadení muže podezřelého z vraždy šedesátiletého...

Auto řídila opilá ženaAuto řídila opilá žena

Auto řídila opilá žena

čtvrtek, 26. března 2015, 06:45Za volant usedla silně opilá žena. Při kontrole nadýchala 2,53 promile alkoholu.

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení