Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Policie pátrá po podezřelém muži

pondělí, 23. března 2015, 13:03

Kriminalisté z Vysočiny vyšetřují případ vraždy šedesátiletého muže, jehož tělo bylo nalezeno v sobotu 14. března navečer uvnitř prodejny Chytrý kuřák na ulici Dvořákova v Jihlavě.

V souvislosti s nedávnou vraždou v Jihlavě policie pátrá po podezřelém muži. Ten se v pátek 13. března odpoledne pohyboval kolem místa činu.

Jedná se o muže ve věku zhruba mezi padesáti a šedesáti lety. Muž má silnější zavalitější postavu a je zhruba 180 centimetrů vysoký. V době, kdy se měl pohybovat v blízkosti místa činu, měl plnovous. Na sobě měl oblečené riflové kalhoty modré barvy, světlý svetr a delší tmavě hnědou nebo černou, zřejmě koženkovou, bundu. Na hlavě měl tmavou kšiltovku. Na rameni nebo zádech nesl batoh. Není ale vyloučeno, že tento muž od doby, kdy k násilnému trestnému činu došlo, změnil svůj zevnějšek, včetně oblečení.

„Výrazným markantem u tohoto muže je skutečnost, že kouří elektronické cigarety. V případě, že by muže na zveřejněných záběrech někdo poznal, nechť kontaktuje linku tísňového volání 158. V žádném případě se tohoto muže nesnažte sami zadržet, protože by mohl být pro své okolí nebezpečný“, upozornila policejní mluvčí Dana Čírtková.

Napsala Marcela Průchová

Kam dál?

Drogový dealer je za mřížemiDrogový dealer je za mřížemi

Drogový dealer je za mřížemi

pondělí, 16. března 2015, 21:19Jihlavští kriminalisté zajistili velké množství pervitinu. Zajistili peníze, zbraň a odhalili dvě...

V Přibyslavi bourala dvě auta. Příčinou bylo nedání přednosti, škoda je přes sto šedesát tisícV Přibyslavi bourala dvě auta. Příčinou bylo nedání přednosti, škoda je přes sto šedesát tisíc

V Přibyslavi bourala dvě auta. Příčinou bylo nedání přednosti, škoda je přes sto šedesát tisíc

pondělí, 0.  0000Ve čtvrtek 19. října před osmou hodinou ráno došlo v Přibyslavi k dopravní nehodě. Střetla se zde...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení