Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Výrobní halu papíru v Červené Řečici dnes zcela zničil požár, škoda dosáhla na 4,2 milionu korun

pátek, 6. listopadu 2015, 18:41

V Červené Řečici na Pelhřimovsku dnes dopoledne hořelo v hale výrobny papíru. Požár se naštěstí obešel bez zranění. Celková škoda byla vyčíslena na 4,2 milionu korun, výrobní hala byla zcela zničena.

„Škoda na uskladněném papíru byla vyčíslena na 1,5 milionu korun,“ vypočetla škody mluvčí krajských hasičů Petra Musilová. O požáru se hasiči dozvěděli krátce po desáté hodině. Podle mluvčí byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu.

Do likvidace požáru se zapojilo celkem sedm hasičských jednotek. Požár v hale o rozloze přibližně 70x80 metrů hasiči likvidovali několika vodními proudy. Kolem 11.30 se oheň  podařilo lokalizovat. 

Příčiny vzniku požáru se stále vyšetřují. Hasiči na místo přizvali také specialisty z Technického ústavu požární ochrany.

Ilustrační foto: www.budejckadrbna.cz

Napsala Lenka Dvořáková | Zdroj ČTK

Kam dál?

Mladý muž útočil pěstmi na chlapce, nyní už je ve vězniciMladý muž útočil pěstmi na chlapce, nyní už je ve věznici

Mladý muž útočil pěstmi na chlapce, nyní už je ve věznici

pátek, 6. listopadu 2015, 09:40Ve vazební věznici skončil muž, který v Jihlavě fyzicky napadal chlapce ve věku kolem patnácti let....

Muž napadl kosou svého příbuzného, hrozí mu tři roky vězeníMuž napadl kosou svého příbuzného, hrozí mu tři roky vězení

Muž napadl kosou svého příbuzného, hrozí mu tři roky vězení

čtvrtek, 5. listopadu 2015, 19:30Minulý týden zasahovali policisté v menší obci na Polensku u závažného případu. Svého blízkého...

V Polné dnes ráno hořel rodinný dům, tři lidé se zraniliV Polné dnes ráno hořel rodinný dům, tři lidé se zranili

V Polné dnes ráno hořel rodinný dům, tři lidé se zranili

středa, 4. listopadu 2015, 08:35O požáru v přízemí rodinného domu v Aleji svobody na okraji města Polná na Jihlavsku se hasiči...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení