Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Pětatřicetiletý muž z Jihlavy na konci srpna napadl muže a mladou ženu

středa, 28. října 2015, 13:02

Policisté v těchto dnech řeší případ pětatřicetiletého muže z Jihlavy, který je podezřelý hned ze dvou trestných činů - ublížení na zdraví a výtržnictví. Právě za výtržnictví byl odsouzen již v minulosti k podmíněného trestu odnětí svobody.

Na konci srpna se muž ve večerních hodinách účastnil oslavy na zahradě domu v Jihlavě. Kolem 23. hodiny napadl úderem pěstí do obličeje čtyřiadvacetiletého muže. Po ráně upadl napadený muž na zem a útočník ho ještě kopnul.

Napadení si všimla dvaadvacetiletá žena, která začala na násilníka křičet, aby přestal. Pětatřicetiletý muž k ženě přišel a také ji napadl - dal jí několikrát pěstí do hlavy.  Mladá žena upadla na zem, muž ji ještě chytil za vlasy a vláčel ji po zahradě. Když ženu pustil, tak oba napadené z pozemku vykázal s tím, že pokud tak neučiní, ublíží psovi, se kterým přišli. Muž i žena raději rychle odešli.

Napadená žena utrpěla zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření a následnou hospitalizaci v nemocnici. Léčení trvalo více než týden. Také zraněný muž musel vyhledat lékařské ošetření v nemocnici.

Po napadení přijali policisté trestní oznámení a začali případ prověřovat. Provedli šetření, výslechy osob, vyžádali si také lékařské zprávy a shromáždili důkazy. Následně sdělili pětatřicetiletému muži podezření ze spáchání dvou trestných činů. Případ nyní policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Ilustrační foto: www.blesk.cz

Napsala Lenka Dvořáková

Kam dál?

Pátrejte společně s námi po vandalech!Pátrejte společně s námi po vandalech!

Pátrejte společně s námi po vandalech!

pondělí, 26. října 2015, 20:08Policisté z Dálničního oddělení Velký Beranov vyšetřují případ poškození majetku, který patří k...

Provoz na železniční trati u Pelhřimova zastavil nález mrtvého tělaProvoz na železniční trati u Pelhřimova zastavil nález mrtvého těla

Provoz na železniční trati u Pelhřimova zastavil nález mrtvého těla

neděle, 25. října 2015, 20:36Na železniční trati mezi Pelhřimovem a Novou Cerekví dnes v podvečer zastavil provoz nález mrtvého...

Muž za volantem měl přes dvě promile alkoholuMuž za volantem měl přes dvě promile alkoholu

Muž za volantem měl přes dvě promile alkoholu

pátek, 23. října 2015, 08:32Ve středu večer vyjížděla policejní hlídka k havarovanému vozidlu mezi Polnou a obcí Věžička. Řidič...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení