Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Chtěli si sáhnout na život? Oba jihlavské případy z víkendu nakonec dopadly dobře

pondělí, 26. října 2015, 21:24

Dva případy ohrožování se na vlastním životě řešila o víkendu policie ve spolupráci se záchrannou službou. Jak v případě ženy v sobotu, tak i o den později u mladého muže, sehrál svoji roli alkohol. U obou byla hrozba nejhoršího zažehnána.

V sobotu 24. října vyjížděla policejní hlídka před pátou hodinou ráno v Jihlavě na ulici Znojemská, kde se dle přijatého oznámení měla nacházet žena, která chtěla ohrozit svůj život. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o jednadvacetiletou ženu, která byla pod vlivem alkoholu a měla povrchová řezná poranění na ruce.

Policisté poskytli ženě nezbytnou pomoc a přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Zdravotníci ženu odvezli na ošetření do nemocnice. Policisté u ní provedenou dechovou zkouškou naměřili hodnotu 2,32 promile alkoholu. Šetřením dále zjistili, že zranění si způsobila sama.

Po mladém muži, který také ohrožoval svůj život, pátrali policisté v neděli 25. října. Před desátou hodinou dopoledne přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení od ženy, která uvedla, že má obavu o svého blízkého příbuzného. Mladý muž se v současné době nachází ve špatné životní situaci a poslal svým blízkým SMS zprávu, ze které vyplynulo, že chce ohrozit svůj život.

Jako místo, kde by se mohl nacházet, byla vytipována garáž v Jihlavě. Na místo vyjela policejní hlídka a také příbuzný mladého muže. V garáži muže nalezli, byl při vědomí. Policisté zjistili, že zkonzumoval léky a zapil je alkoholem. Na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu a do jejího příjezdu poskytli mladému muži nezbytnou pomoc. Zdravotníci následně muže převezli do nemocnice. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 0,96 promile alkoholu.

Foto: tomas-buchtela.blog.cz

Napsal Dalibor Mašek

Kam dál?

Pátrejte společně s námi po vandalech!Pátrejte společně s námi po vandalech!

Pátrejte společně s námi po vandalech!

pondělí, 26. října 2015, 20:08Policisté z Dálničního oddělení Velký Beranov vyšetřují případ poškození majetku, který patří k...

Provoz na železniční trati u Pelhřimova zastavil nález mrtvého tělaProvoz na železniční trati u Pelhřimova zastavil nález mrtvého těla

Provoz na železniční trati u Pelhřimova zastavil nález mrtvého těla

neděle, 25. října 2015, 20:36Na železniční trati mezi Pelhřimovem a Novou Cerekví dnes v podvečer zastavil provoz nález mrtvého...

Muž za volantem měl přes dvě promile alkoholuMuž za volantem měl přes dvě promile alkoholu

Muž za volantem měl přes dvě promile alkoholu

pátek, 23. října 2015, 08:32Ve středu večer vyjížděla policejní hlídka k havarovanému vozidlu mezi Polnou a obcí Věžička. Řidič...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení