Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Vysočinu zasáhla bouřka, stromy padaly hlavně na Pelhřimovsku a Havlíčkobrodsku

středa, 8. července 2015, 09:15

Vysočinu zasáhly po půlnoci bouřky doprovázené silným větrem. Hasiči od druhé hodiny v noci do sedmé hodiny ranní zasahovali v kraji na více než třech desítkách míst. Nejčastěji odstraňovali stromy, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu.

Na ulici Starodvorská v Pacově silný vítr vyvrátil hned několik stromů, jeden z nich padl na garáž u rodinného domu. Nejčastěji hasiči zasahovali na Pelhřimovsku a Havlíčkobrodsku. Nejméně zásahu jsme zaznamenali na Třebíčsku.

Za pomoci ručních motorových pil hasiči odstraňovali ze silnic stromy  na Pelhřimovsku  například u Hořepníku, Olešné nebo Žirovnice. Na Havlíčkobrodsku byl zásahu nutný mimo jiné například u Boňkova, Jeřišna nebo Perknova.

Jak uvedla tisková mluvčí Petra Musilová, odstraňování popadaných stromů ze silnic pokračuje i nadále, aktuálně hasiči zasahují v Pacově na Sídlišti Míru, v Třebíči na Karlově náměstí, ale také v Dudíně na Jihlavsku, kde strom padl na zaparkovaný osobní vůz.

Napsal Marcela Průchová

Kam dál?

Chlapeček plakal, přítel jeho matky ho zabilChlapeček plakal, přítel jeho matky ho zabil

Chlapeček plakal, přítel jeho matky ho zabil

středa, 1. července 2015, 11:33Šokující případ smrti malého dítěte vyšetřují od neděle policisté na Třebíčsku. Kojenci způsobil...

Po uhašení našili hasiči v autě mrtvého mužePo uhašení našili hasiči v autě mrtvého muže

Po uhašení našili hasiči v autě mrtvého muže

středa, 1. července 2015, 10:58Nepříjemné překvapení čekala na hasiče v Jimramově. Při hašení auta zjistili, že uvnitř je mrtvý...

Večerníček v Muzeu rekordů a kuriozit PelhřimovVečerníček v Muzeu rekordů a kuriozit Pelhřimov

Večerníček v Muzeu rekordů a kuriozit Pelhřimov

středa, 1. července 2015, 10:35Maxipes Fík, Rákosníček, Křemílek s Vochomůrkou, Rumcajs a dalších 27 nejznámějších...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení