Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Naléhavá výzva: Policie hledá svědky tragické nehody na Majálesu

úterý, 19. května 2015, 12:06

Policisté vyšetřující tragickou událost na pátečním Majálesu v Třebíči žádají o pomoc. Pokud můžete poskytnout svědectví spojené s touto událostí, ozvěte se neprodleně na lince 158. Tragická nehoda se stala v pátek okolo 23 hodiny v lokalitě na Podzámecké nivě.

Při provozu otočné lavice se těžce zranil sedmnáctiletý mladík z Třebíčska. Mladík utrpěl velmi vážná poranění, kterým v sobotu v časných ranních hodinách v třebíčské nemocnici podlehl.

Provoz atrakce byl okamžitě ukončen a kriminalisté místo v pátek v noci a opakovaně v sobotu v ranních hodinách důkladně ohledali a zadokumentovali. Současně vyslechli svědky události, které se jim podařilo na místě zajistit. Jak uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková, případ kriminalisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti.

Vzhledem k tomu, že v době slavností se v místě i v okolí dané atrakce pohyboval velký počet osob, policistům se je nepodařilo všechny zkontaktovat. „Pro kriminalisty jsou velice důležité zejména veškeré informace, které se týkají pohybu mladíka v okolí atrakce krátce před tragickou událostí. Svědecké výpovědi mohou pomoci objasnit, jak k tragické události došlo," vysvětlila Čírtková.

V souvislosti s prověřováním okolností celého případu se proto kriminalisté obracejí s naléhavou výzvou na další svědky, kteří byli v pátek 15. května ve večerních hodinách na slavnostech v Třebíči a pohybovali se v okolí místa neštěstí a mohli by poskytnout kriminalistům své svědectví, aby se obrátili na linku tísňového volání 158.

Napsal Marcela Průchová

Štítky policie, svědci, výzva

Kam dál?

Tragédie v Třebíči: Během Majálesu zemřel sedmnáctiletý mladíkTragédie v Třebíči: Během Majálesu zemřel sedmnáctiletý mladík

Tragédie v Třebíči: Během Majálesu zemřel sedmnáctiletý mladík

pondělí, 18. května 2015, 08:18Na pouťové atrakci se v pátek v noci velmi těžce zranil sedmnáctiletý mladík. Po převozu do...

Synagogu hyzdí asijská tržniceSynagogu hyzdí asijská tržnice

Synagogu hyzdí asijská tržnice

čtvrtek, 14. května 2015, 13:46Vzácnou synagogu ve Velkém Meziříčí obývají obchodníci. Do vzácné památky se nechodí za kulturou,...

Policisté pátrají po pohřešované ženěPolicisté pátrají po pohřešované ženě

Policisté pátrají po pohřešované ženě

středa, 13. května 2015, 22:49Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované ženě....

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení