Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

MIG 21, Marek Ztracený, Tři sestry nebo Vypsaná fiXa. To jsou lákadla 10. ročníku ČeřínekFestu

středa, 19. července 2017, 12:27

Také tento rok ožije vrch Čeřínek, který se nachází 12 kilometrů od Jihlavy, oblíbeným ČeřínekFestem. Na jubilejním desátém ročníku se mohou lidé těšit na zvučná jména jako Tři sestry, UDG, Marek Ztracený, MIG 21 nebo třeba Vypsaná fiXa. Na Čeřínku to ale zdaleka nebude jenom o hudbě.

Tento mnohožánrový festival pro celou rodinu zase nabídne bohatý doprovodný program, kde si na své přijdou i ti nejmenší. V samostatném stanu se mohou děti a později i dospělí těšit na divadlo, chybět nebudou dětské dílny, lakýrnické dílny, bagr, aquazorbing, sprejerská stěna a další zajímavosti.

Na dvou pódiích se návštěvníkům festivalu představí Nádech, Like – it, Hakmak, Pískomil, Ivo Jahelka, Marek Ztracený, Vypsaná fiXa, Mig 21, Tři sestry, UDG a Doga.

Organizátoři festivalu lidem nabízí kyvadlovou autobusovou dopravu z Jihlavy. Parkování a stanování je pro návštěvníky zdarma.

Vstupenky na festival je možné do dnešního večera zakoupit v předprodeji, děti do 10 let mají vstup zdarma.

ČeřínekFest se bude konat v pátek 21. července, začátek je naplánován na 13. hodinu, kdy se otevírá areál.

Veškeré aktuální podrobnosti najdou lidé na stránkách festivalu.

Napsala Lenka Dvořáková | Foto Lenka Dvořáková

Štítky ČeřínekFest, festival, kapely, divadla, mnohožánrový, Čeřínek

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o