Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Herci Horáckého divadla mají za sebou 77. sezonu. Rozloučí se s ní na Masarykově náměstí

úterý, 20. června 2017, 08:33

Ve čtvrtek 22. června ožije jihlavské Masarykovo náměstí již tradičním happeningem. Postarají se o něj herci z Horáckého divadla, kteří se tak rozloučí se 77. divadelní sezonou.

„Slavnost či rituál zakončení sezóny je ryze neformálním setkáním s diváky i nediváky, je odstraněním pomyslné čtvrté stěny, která nás po celou sezónu svým způsobem odděluje,“ říká k happeningu Mirka Kvíčalová z marketingového oddělení Horáckého divadla.  

Na konci loňské sezóny herci Horáckého divadla poprvé vyvezli na náměstí oheň jako symbol tvůrčí energie, která se po prázdninách očištěna a posílena pobytem venku vrací zpět do divadla. Také letos chce jihlavské divadlo na tuto nově založenou tradici navázat. Letos si pro své návštěvníky nachystali písničky z představení uvedených v této sezoně. „Zároveň na slavnosti budou lidé pozváni na příští divadelní sezonu, která se ponese v duchu sdílení,“ doplňuje Kvíčalová.  

Rozloučení se 77. divadelní sezonou proběhne ve čtvrtek 22. června od 16 hodin na jihlavském Masarykově náměstí.

Napsala Lenka Dvořáková | Foto Horácké divadlo Jihlava

Štítky Horácké divadlo, sezona, zakončení, rozloučení, náměstí

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o