Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Jihlavské Divadlo Voko v únoru uvede svou další premiéru: O muzikantovi, který neumí hrát

středa, 25. ledna 2017, 13:46

O muzikantovi, který neumí hrát. Tak zní název pohádkového představení, na které zve jihlavské divadlo Voko. Čtyřicetiminutová pohádka bude mít svou premiéru v neděli 19. února v divadélku pod jihlavskou mateřskou školou Jarní.

Malé i velké diváky pobaví příběh muzikanta, který se ráno probudí a zjistí, že si vůbec nic nepamatuje. V pohádce si zahrají dva herci, a to Vojtěch Šoula a Jakub Kos. Oba dva jsou autory scénáře a zároveň režiséry představení. Na pohádce se podílí i herec Horáckého divadla Josef Kundera, který autorům pomáhal s pohybovou stránkou.

Premiéra pohádky o muzikantovi se bude konat v neděli 19. února v divadélku pod mateřskou školou Jarní. Začátek je naplánován na 16. hodinu. Za vstupné zaplatí děti 40 korun, dospělí 55 korun. Vstupenky se budou prodávat až na místě.

Divadlo Voko:

Amatérské, teoreticky neexistující divadlo Voko, vzniklo v květnu 2016 v Jihlavě a nemá stále zázemí. Jeho první hrou byl krátkometrážní Pamětník, se kterým se divadlo představilo i v Praze. Druhou hrou byla také krátká Komunistická veselohra, která sklidila velký úspěch. Divadlo Voko má prozatím jen dva stálé členy - Vojtěcha Šoulu a Jakuba Kosa. Oba dva herce lze vidět v nejnovější hře jihlavského Horáckého divadla - v románové kronice Rok na vsi.

Napsala Lenka Dvořáková | Foto Divadlo Voko

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o