Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Policisté hledají svědky dopravní nehody

čtvrtek, 23. dubna 2015, 13:11

Pelhřimovští policisté se obracejí se žádostí o spolupráci na širokou veřejnost při hledání svědků dopravní nehody, která se stala ve středu 22. dubna v 15.50 hodin v Pelhřimově.

Řidič nákladního automobilu Fiat Ducato jel po místní komunikaci po ulici Arch. Janáka ve směru od ulice Pražská do ulice Strachovská. Před křižovatkou s místní komunikací, která je označena jako ulice Dolnokubínská, se na přechodu pro chodce střetl s chodkyní. Chodkyně přecházela místní komunikaci z pravé strany po přechodu pro chodce ve směru z ulice Dolnokubínská do centra obce. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění chodkyně, která byla převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby do nemocnice v Pelhřimově na vyšetření.

Míra zavinění jednotlivých účastníků nehody je předmětem dalšího šetření. Alkohol u obou účastníků vyloučili policisté provedením dechové zkoušky. Policisté se obracejí touto cestou se žádostí o pomoc na případné svědky, kteří nehodu viděli a mohli by policistům poskytnout informace o okolnostech střetu, které by vedly k objasnění míry zavinění na této dopravní nehodě. Své poznatky můžete sdělit na linku tísňového volání 158 nebo na telefonní číslo 725 721 039.

Napsal Marcela Průchová

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o