Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Policie pátrá po podezřelém muži

pondělí, 23. března 2015, 13:03

Kriminalisté z Vysočiny vyšetřují případ vraždy šedesátiletého muže, jehož tělo bylo nalezeno v sobotu 14. března navečer uvnitř prodejny Chytrý kuřák na ulici Dvořákova v Jihlavě.

V souvislosti s nedávnou vraždou v Jihlavě policie pátrá po podezřelém muži. Ten se v pátek 13. března odpoledne pohyboval kolem místa činu.

Jedná se o muže ve věku zhruba mezi padesáti a šedesáti lety. Muž má silnější zavalitější postavu a je zhruba 180 centimetrů vysoký. V době, kdy se měl pohybovat v blízkosti místa činu, měl plnovous. Na sobě měl oblečené riflové kalhoty modré barvy, světlý svetr a delší tmavě hnědou nebo černou, zřejmě koženkovou, bundu. Na hlavě měl tmavou kšiltovku. Na rameni nebo zádech nesl batoh. Není ale vyloučeno, že tento muž od doby, kdy k násilnému trestnému činu došlo, změnil svůj zevnějšek, včetně oblečení.

„Výrazným markantem u tohoto muže je skutečnost, že kouří elektronické cigarety. V případě, že by muže na zveřejněných záběrech někdo poznal, nechť kontaktuje linku tísňového volání 158. V žádném případě se tohoto muže nesnažte sami zadržet, protože by mohl být pro své okolí nebezpečný“, upozornila policejní mluvčí Dana Čírtková.

Napsala Marcela Průchová

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o