Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Řidič nákladního vozidla poškodil dům ve Staré Říši

pátek, 13. listopadu 2015, 16:08

Ve čtvrtek večer došlo na křižovatce ve Staré Říši k dopravní nehodě nákladního vozidla. Zadní část nápravy poškodila budovu stojící u silnice. K jiným újmám či ztrátám naštěstí nedošlo.

Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava vyjížděli ve čtvrtek 12. listopadu deset minut po desáté hodině vyšetřovat dopravní nehodu, která se stala ve Staré Říši v prostoru křižovatky silnice I/23 a silnice II/407. Třiatřicetiletý řidič nákladní soupravy složené z tahače a návěsu projížděl po silnici I/23 ve směru od Telče. Při jízdě se plně nevěnoval řízení a nezkontroloval zadní část soupravy ve zpětných zrcátkách. Při odbočování ze silnice vlevo narazil zadní částí soupravy - nákladem dřevěných klád - do boční stěny budovy stojící u silnice.

Nárazem poškodil budovu a plastové okna. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Na vozidle žádná škoda nevznikla a na fasádě budovy a plastovém oknu byla způsobená škoda odhadnuta na 40 tisíc korun. Věc dopravní nehody vyřešili policisté na místě uložením blokové pokuty.

Napsal Dalibor Mašek | Foto Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

stara rise rozbite okno

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o