Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Muž kradl v obchodě, kvůli olomouckým tvarůžkům půjde zřejmě opět do vězení

úterý, 10. listopadu 2015, 10:46

Policisté z obvodního oddělení Jihlava vyšetřují případ krádeže, kterou má na svědomí jednapadesátiletý recidivista z Jihlavy, který byl na základě rozsudku Okresního soudu v Jihlavě loni v dubnu za krádež odsouzen k trestu odnětí svobody nepodmíněně.

Za tuto krádež si odseděl sedm měsíců. Pro výkon trestu byl zařazen do věznice s ostrahou. Letos v březnu si trest odpykal, a tak byl propuštěn na svobodu.

Na svobodě si ale zřejmě dlouho nepobude, protože v sobotu kolem půl dvanácté dopoledne znovu kradl, a to v obchodním domě na ulici Havlíčkova v Jihlavě.

Bez užití násilí ukradl z regálu dvoje olomoucké tvarůžky v celkové hodnotě 80 korun. Odcizené zboží si uschoval do kapes u kalhot. Přešel k pokladně, kde zaplatil zboží uložené v nákupním košíku. Uschované zboží v kapsách ale nezaplatil a prošel pokladní zónou. Zde muže zadržela ostraha prodejny a na místo přivolala policii. Muž odcizené zboží vrátil.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení  pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Ilustrační foto: www.commons.wikimedia.com

Napsala Lenka Dvořáková

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o