Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Pětatřicetiletý muž z Jihlavy na konci srpna napadl muže a mladou ženu

středa, 28. října 2015, 13:02

Policisté v těchto dnech řeší případ pětatřicetiletého muže z Jihlavy, který je podezřelý hned ze dvou trestných činů - ublížení na zdraví a výtržnictví. Právě za výtržnictví byl odsouzen již v minulosti k podmíněného trestu odnětí svobody.

Na konci srpna se muž ve večerních hodinách účastnil oslavy na zahradě domu v Jihlavě. Kolem 23. hodiny napadl úderem pěstí do obličeje čtyřiadvacetiletého muže. Po ráně upadl napadený muž na zem a útočník ho ještě kopnul.

Napadení si všimla dvaadvacetiletá žena, která začala na násilníka křičet, aby přestal. Pětatřicetiletý muž k ženě přišel a také ji napadl - dal jí několikrát pěstí do hlavy.  Mladá žena upadla na zem, muž ji ještě chytil za vlasy a vláčel ji po zahradě. Když ženu pustil, tak oba napadené z pozemku vykázal s tím, že pokud tak neučiní, ublíží psovi, se kterým přišli. Muž i žena raději rychle odešli.

Napadená žena utrpěla zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření a následnou hospitalizaci v nemocnici. Léčení trvalo více než týden. Také zraněný muž musel vyhledat lékařské ošetření v nemocnici.

Po napadení přijali policisté trestní oznámení a začali případ prověřovat. Provedli šetření, výslechy osob, vyžádali si také lékařské zprávy a shromáždili důkazy. Následně sdělili pětatřicetiletému muži podezření ze spáchání dvou trestných činů. Případ nyní policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Ilustrační foto: www.blesk.cz

Napsala Lenka Dvořáková

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o