Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Pátrejte společně s námi po vandalech!

pondělí, 26. října 2015, 20:08

Policisté z Dálničního oddělení Velký Beranov vyšetřují případ poškození majetku, který patří k restauraci na dálničním odpočívadle na 139. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. V této souvislosti se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátraní po totožnosti mužů, kteří by mohli mít tento případ na svědomí.

Oznámení o poškození majetku přijali policisté 14. září 2015. Na místo vyjela policejní hlídka z dálničního oddělení Velký Beranov. Policisté šetřením na místě zjistili, že dva neznámí pachatelé poškodili tři plastové odpadkové koše umístěné před restaurací McDonalds. Policisté místo důkladně ohledali a na základě vytěžení kamerových systému se podařilo zjistit, že koše poškodili kolem čtvrté hodiny ranní dva neznámí muži. K poškození košů došlo tak, že pachatel koše uchopil do rukou a povalil je na zem. V jednom případě kopnul nohou do odpadkového koše a v důsledku toho došlo k poškození spodní části košů – vytrhla se jejich dna. Majitel vyčíslil způsobenou škodu na částku nejméně 67 tisíc korun.      

Policisté zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci a po pachatelích intenzívně pátrají. Navíc není vyloučeno, že stejní pachatelé mohou mít na svědomí i další trestnou činnost podobného charakteru na území našeho kraje.

V případě, že by někdo znal totožnost mužů z kamerových záběrů nebo by věděl, kde se tito muži pohybují, nechť se obrátí na linku tísňového volání 158.

Foto: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Napsal Dalibor Mašek

Podezřelí z vandalismu.

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o