Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

Muž za volantem měl přes dvě promile alkoholu

pátek, 23. října 2015, 08:32

Ve středu večer vyjížděla policejní hlídka k havarovanému vozidlu mezi Polnou a obcí Věžička. Řidič byl v pořádku, byl ale značně opilý, opakované dechové zkoušky ukázaly hodnoty okolo 2 promile.

Oznámení o dopravní nehodě a údajné opilosti řidiče přijali policisté po osmé hodině večer na tísňové lince 158 ve středu 21. října. Na místo vyjela ihned policejní hlídka. Policisté na místě nalezli automobil Ford Mondeo, který byl v příkopu. Za volantem seděl dvaatřicetiletý muž. Zraněný nebyl, řidičský průkaz však předložit nedokázal.

Policisté provedli u muže dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 2,03 promile alkoholu. Ověřující zkoušky u něho ukázaly hodnoty 2,05 a 1,96 promile alkoholu v dechu. Policisté opilému muži jízdu s vozidlem zakázali. Dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté dále prověřují.

Foto: www.blesk.cz

Napsal Dalibor Mašek

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o