Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihlavská Drbna

V Milíčově se převrátil traktor a padl na dům

úterý, 20. října 2015, 13:55

K dopravní nehodě traktoru New Holland došlo v pondělí v obci Milíčov na Jihlavsku. Incident se odehrál v obci na místní komunikaci. Celková škoda byla vyčíslena na 70 tisíc korun.

„Třiačtyřicetiletý řidič traktoru New Holland s přívěsem naloženým kukuřicí projížděl obcí ve směru z Hojkova do centra obce. Nechoval se při jízdě dostatečně opatrně a vjel s přívěsem na nezpevněnou krajnici,“ uvedla k nehodě krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Krajnice se pod váhou nákladu utrhla a přívěs se převrátil na dům stojící pod silnicí. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Policisté na místě provedli u řidiče traktoru dechovou zkoušku, výsledek byl negativní.

Hmotná škoda na traktoru, který zůstal stát na místní komunikaci, nevznikla. Došlo ke hmotné škodě na přívěsu, nákladu kukuřice a na domě v celkové výši 70 000 korun.

Vyproštění přívěsu si zajistil řidič traktoru sám. Dopravní nehodu vyřešili policisté s řidičem traktoru na místě uložením pokuty v blokovém řízení.

Foto: Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina

Napsala Lenka Dvořáková

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o